PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
MOBILUS MOTOR Sp. z o.o.
ul. Miętowa 37
61-680 Poznań
woj. wielkopolskie, powiat Poznań

tel. 61 825 81 11
fax 61 825 80 52
info@mobilus.plwww.mobilus.pl


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie

O naszej firmie

Firma MOBILUS MOTOR specjalizuje się w produkcji i dystrybucji siłowników rurowych do rolet, markiz i bram oraz akcesoriów związanych z szeroko rozumianymi osłonami przeciwsłonecznymi. W ciągu naszej kilkuletniej działalności gruntownie poznaliśmy rynek i potrzeby klientów, co pozwoliło nam zająć wiodącą pozycję wśród dostawców na rynku krajowym. Nadzór jakościowy produktów pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.


Pracownicy firmy MOBILUS MOTOR zawsze są do Państwa dyspozycji i służą doradztwem w pełnym zakresie. W razie potrzeby jesteśmy gotowi służyć również serwisem technicznym.

Wciąż rozszerzająca się oferta, wysoka jakość produktów, atrakcyjne ceny, doświadczeni pracownicy - to argumenty, które pozwalają traktować firmę MOBILUS MOTOR nie tylko jako solidnego dostawcę, ale również jako ważnego partnera w interesach.

Profesjonalnie

Konsekwentnie poszerzamy ofertę w zakresie napędów, sterowań i akcesoriów. Projektowane przez nas sterowania radiowe upraszczają wykonanie instalacji i zwiększają komfort użytkowania.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną, elastyczną obsługę i doradztwo techniczne. Tworzymy niezawodne środowisko budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi.

 

(12801)