PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
ROL Wałbrzyska Fabryka Okien
ul. Wysockiego 27
58-300 Wałbrzych
woj. dolnośląskie, powiat wałbrzyski

tel. 74 842 56 01
fax 74 842 55 74
rol@rol.plwww.rol.pl


Aktualności:
Artykuły:
Informacje o firmie
Firma nasza zajmuje się produkcją stolarki PVC od 10 lat. Lata te dały nam wiele praktyki i doświadczeń w produkcji okien i drzwi. Przykładem na to może być zdobycie przez Firmę „ROL” nagrody „MUFLON” – za najlepszy wyrób w regionie wałbrzyskim w roku 1999 - okno PVC.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Naszych klientach, ponieważ ich zadowolenie i spełnienie ich oczekiwań dotyczących oferowanych przez nas wyrobów jest naszą myślą przewodnią. Kierując się tymi zasadami wyrobiliśmy sobie zaufanie i uznanie naszych klientów i współpracujących z naszą firma partnerów. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że aby utrzymać naszą dotychczasową pozycję na rynku musimy dbać o wysoką jakość oferowanych towarów i wdrażać nowoczesne, dopasowane do oczekiwań naszych odbiorców rozwiązania technologiczne.

Śledząc obecną, ciężką sytuację firm sektora budżetowego staramy się pomagać im poprzez wspomaganie finansowe i rzeczowe wielu instytucji, m. in. przedszkola, szkoły, itp. Jesteśmy firmą wałbrzyską i posiadamy własny zakład produkcyjny zlokalizowany w Wałbrzychu przy ulicy Wysockiego /obok kopalni Thorez/. Nasze zaplecze techniczne jest ciągle modernizowane, gdyż jest to potrzebne aby utrzymać ciągłą, wysoką jakość oferowanych produktów oraz jest wymuszone podczas wdrażania nowych, nowatorskich rozwiązań. Dodatkowym atutem, który przyczynia się do osiągania przez naszą firmę sukcesów jest młoda, wysoko wyspecjalizowana kadra.

Firma ROL jest firmą zwracającą uwagę na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, ciągle monitorującą otoczenie zewnętrzne przedsiębiorstwa i dopasowującą się do zmiennych warunków otoczenia poprzez różnego rodzaju inwestycje. Przykładem na to, jest powstanie nowej hali produkcyjnej spełniającej wysokie wymagania Unii Europejskiej, zlokalizowanej przy ul. Wysockiego, do której zostanie przeniesiona produkcja na przełomie luty/marzec 2002. (koszt inwestycji 800 000 PLN). Nowa hala produkcyjna (1000 m2 powierzchni) pozwoli na:

  • stworzenie pełnego cyklu produkcyjnego w nowoczesnym pomieszczeniu;
  • skrócenie czasu transportu wewnątrzzakładowego pomiędzy poszczególnymi urządzeniami oraz optymalne ustawienie maszyn w cyklu produkcyjnym, co wyeliminuje powstawanie „wąskich gardeł” pozwalając skrócić czas wykonania stolarki;
  • polepszenie warunków pracy naszych pracowników co w efekcie zwiększy wydajność pracy.

Na koniec chcielibyśmy potwierdzić to, że oferowanie produktów najwyższej jakości jest najważniejszą dewizą Fabryki Okien ROL. Stosowane w naszych wyrobach okucia pochodzą z firmy MACO. Jest to rewelacyjne uzupełnienie do stosowanych przez Naszą firmę profili ROPLASTO, które charakteryzują się długą żywotnością, odpornością na czynniki zewnętrzne oraz wysoką stabilnością przez cały czas użytkowania.

Ta innowacja okuciowa to najnowocześniejsze, wysoko zaawansowane technologicznie, praktyczne i proste w użyciu oraz najbardziej niezawodne okucia obecnie dostępne na rynku.

Zakup okien jest Państwa suwerenną decyzja, nie mniej polecamy naszą firmę, firmę z wieloletnim doświadczeniem, a decydując się na korzystanie z naszych usług otrzymują Państwo gwarantowaną wysoką jakość i nowoczesność produktów, pewność miłej i fachowej obsługi, oraz rzetelność i prawdziwość informacji

Zapraszamy do współpracy !!

(12998)