PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2017-12-15
NSG Group na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie
W dniach od 6 do 9 lutego 2018 r. na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie NSG Group zaprezentuje szeroką gamę ...

Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

tel. 22 548 75 01
fax 22 548 75 55
igp@pl.nsg.com
www.pilkington.pl

» więcej o firmie

W dniach od 6 do 9 lutego 2018 r. na targach Integrated Systems Europe w Amsterdamie NSG Group zaprezentuje szeroką gamę wysokoefektywnych produktów szklanych. ISE to jedna z najważniejszych imprez targowych na świecie, poświęcona branży audiowizualnej i cyfrowym nośnikom informacyjnym.

Producenci z branży audiowizualnej poszukują rozwiązań, dzięki którym ich produkty finalne spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Oferowana przez NSG Group szeroka gama produktów szklanych, znajduje zastosowanie nawet w najbardziej złożonych realizacjach z segmentu Digital Signage.

W tym roku NSG Group zaprezentuje swoje produkty w rzeczywistych realizacjach. Ekran dotykowy na stoisku wykonany zostanie z nieprzewodzącego lustra drugiej generacji Pilkington MirroViewTM, natomiast w konstrukcji kiosku informacyjnego wykorzystane będzie antyrefleksyjne szkło Pilkington OptiViewTM. Podczas targów przedstawione zostanie również rozwiązanie problemu obciążenia termicznego w wyświetlaczach cyfrowych, co jest obecnie kluczowym wymogiem.

Szeroka gama rozwiązań NSG Group przeznaczonych do zastosowań cyfrowych obejmuje m.in. ultracienkie szkło o grubości mniejszej niż 1 mm, takie jak NSG UFFTM i NSG glanovaTM, przewodzące produkty szklane z powłokami TCO (NSG TECTM), a także produkty ze szkła bezpiecznego i samoczyszczącego.

Zespół NSG Group na ISE 2018 oczekuje na spotkanie ze wszystkimi klientami i odwiedzającymi, którzy chcą dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach szklanych marki Pilkington i ich zastosowaniu.

Odwiedź nas na stoisku NSG Group nr 8-K475.Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG p. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego. Powiększone NSG Group jest obecnie jednym z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych działając w dwóch podstawowych sektorach: motoryzacyjnym (rynek części oryginalnych i zamiennych) oraz w obszarze szkła technicznego i architektonicznego, które obejmują szkło i produkty szklane do budynków nowych i poddawanych renowacji, szeroką gamę produktów o wartości dodanej, a także zaawansowane produkty dla technologii informatycznych i komunikacyjnych, zastosowań technicznych i energetyki słonecznej. Produkcja odbywa się w 30 krajach na czterech kontynentach. Produkty Grupy sprzedawane są w ok. 130 krajach. W roku podatkowym zakończonym 31 marca 2015 r. sprzedaż Grupy wyniosła ok. 4,8 miliarda euro. Z łącznej sprzedaży Grupy 39% zrealizowano w Europie, 25% w Japonii, 18% w Ameryce Północnej, a 18% w pozostałych częściach świata.

 

źródło: Pilkington