PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-03-29
AVALON z nagrodą TopBuilder
Pokój rzeczywistości wirtualnej AVALON firmy Reynaers otrzymał nagrodę TopBuilder 2018.

REYNAERS Polska Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 12B
05-500 Piaseczno

tel. 22 715 77 77
fax 22 715 77 78
informacje@reynaers.com
www.reynaers.pl

» więcej o firmie

Pokój rzeczywistości wirtualnej AVALON firmy Reynaers otrzymał nagrodę TopBuilder 2018. Kapituła konkursu doceniła zalety tego wyjątkowego, innowacyjnego narzędzia, które jest nowoczesnym wsparciem pracy architektów, inwestorów i wykonawców.

AVALON powstał w głównej siedzibie Reynaers Aluminium w Duffel w Belgii. To technologicznie zaawansowane narzędzie, które zamienia projekt architektoniczny w realistyczny model 3D i umożliwia wirtualny spacer po obiektach, które dopiero mają powstać. W trakcie wędrówki po trójwymiarowej przestrzeni można ocenić wybrane rozwiązania - i od razu je modyfikować. Wystarczy założyć okulary VR, żeby wygodnie obejrzeć przyszły budynek zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Pracować można zespołowo, w kilka osób - co bardzo ułatwia dyskusję pomiędzy architektami, ale też pomiędzy inwestorem i wykonawcą. AVALON pozwala na stworzenie idealnego projektu.


Innowacyjny AVALON

Oparty na nowoczesnych technologiach AVALON przyciągnął uwagę kapituły konkursu i otrzymał statuetkę w kategorii Innowacja. Konkurs organizowany jest przez magazyn Builder, a nagrody TopBuilder są przyznawane najwyższej jakości produktom i rozwiązaniom budowlanym, a także realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. Nagradzane są również m.in. usługi i programy przeznaczone dla branży architektonicznej i budowlanej. TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Tegoroczna edycja jest już dziesiątą z kolei.


Wręczenie nagród X edycji konkursu odbyło się 27 marca 2018 roku w Warszawie podczas Gali TopBuilder 2018. Nagrodę odebrał w imieniu firmy Marek Rudyk, Dyrektor Działu Technicznego Reynaers Polska.

Fot. Builder/autor: Adam RotterReynaers Aluminium jest wiodącym europejskim dostawcą innowacyjnych i trwałych, aluminiowych rozwiązań architektonicznych. Obejmują one różnorodność systemów drzwiowych i okiennych, ścian osłonowych, systemów przesuwnych, osłon przeciwsłonecznych, ogrodów zimowych, świetlików, ekranów oraz systemów integracji rolet i siatek wentylacyjnych. Powstała w 1965 roku z siedzibą w Duffel w Belgii, firma Reynaers Aluminium posiada swoje oddziały w ponad 35 krajach na całym świecie.

źródło: Reynaers