PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2018-06-21
Aluprof z potrójnym złotem!
„Złoty Champion Roku 2018" i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018" trafiły do firmy Aluprof - czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie.

ALUPROF S.A.
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

tel. 33 819 53 00
fax 33 822 05 12
info@aluprof.eu
www.aluprof.eu

» więcej o firmie

„Złoty Champion Roku 2018" i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018" trafiły do firmy Aluprof - czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie. Prestiżowe wyróżnienia marka otrzymała w kategoriach: Profile okienne aluminiowe i Systemy roletowe. Zwycięzcy zostali wyłonieni w plebiscycie prowadzonym przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o tak szerokim zasięgu i niezależnym charakterze, oparty na autentycznych wskazaniach wykonawców. Efektem badania jest coroczny ranking klasyfikujący materiały budowlane produkowane w Polsce. W najnowszej - XIV edycji - firma Aluprof zdobyła dwa najwyższe tytuły: „Złota Budowlana Marka Roku 2018" w kategorii Profile okienne aluminiowe oraz „Złota Budowlana Marka Roku 2018" w kategorii Systemy roletowe. Dodatkowo marka z Bielska-Białej otrzymała wyróżnienie specjalne Tytuł „Złoty Champion Roku 2018" w kategorii Profile okienne aluminiowe, przyznawany firmom, które od wielu lat zyskują uznanie użytkowników.

- Wyniki tegorocznej edycji Raportu Budowlana Marka Roku są dla nas ukoronowaniem pracy całego zespołu Aluprof i potwierdzeniem, że założone cele po raz kolejny zostały zrealizowane. Jesteśmy liderem na rynku systemów aluminiowych oraz roletowych. Wyróżnienie jest tym bardziej prestiżowe, ponieważ to firmy wykonawcze, które na co dzień pracują z produktami różnych firm, wskazały produkty Aluprofu jako te najlepsze - mówi Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A.

Organizatorem Rankingu jest Centrum Badań i Analiz Rynku ASM, które przeprowadza ogólnopolskie badania wśród wykonawców, aby poznać ich opinie na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Badanie opiera się na spontanicznych wskazaniach respondentów, którzy oceniają wg kryteriów częstotliwości stosowania marki, najwyższej dostępnej na rynku jakości i najlepszej relacji jakości do ceny.

Gala Budowlana Marka Roku 2018 odbyła się 7 czerwca w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Nagrody w imieniu firmy Aluprof odebrała Bożena Ryszka.
Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w Czechach, Niemczech, Rumunii, Wielkiej Brytanii, a także na Ukrainie i Węgrzech. Główna siedziba Aluprof S.A. znajduje się w Bielsku-Białej, gdzie zlokalizowane są także linie produkcyjne oraz centrum logistyczne. W oddziale w Opolu, wytwarzane są systemy roletowe. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych firmy wynosi blisko 80 000 m².

Jakość produktów jest dla Aluprof wartością nadrzędną, dlatego inżynierowie Aluprof nieustannie opracowują zaawansowane technologicznie rozwiązania, odpowiadające na potrzeby nowoczesnego budownictwa w zakresie energooszczędności i swobody projektowania. W firmie wdrożony został system zarządzania jakością ISO 9001-2001, który zapewnia zgodność oferowanych produktów z normami europejskimi. W ramach Grupy Kęty, w Złotowie funkcjonuje akredytowane Laboratorium Pomiarowo-Badawcze, dysponujące innowacyjnymi urządzeniami m.in. największą w Europie Środkowo-Wschodniej komorą do badań okien, drzwi, fasad oraz żaluzji zewnętrznych. Wysoką jakość produktów potwierdzają liczne nagrody przyznane przez specjalistów m.in. Lider Rynku 2013, Konsumencki Lider Jakości 2013, Dynamiczna Firma, Kryształowy Profil 2011, Gepardy Biznesu 2011, Efektywna Firma 2011, Duża Perła Polskiej Gospodarki, Diamenty Forbesa, Brązowe Godło Jakości QI, Jakość Roku 2009, Laur Klienta 2009, Diament Lidera Polskiego Biznesu, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Orły Polskiego Budownictwa, Medal Europejski.

Firma, podobnie jak wszystkie spółki należące do Grupy Kęty, od początku swojej działalności stara się pomagać osobom najbardziej potrzebującym. W tym celu utworzona została Fundacja „Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia", która wspiera dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych i promuje ideę rodzinnych form opieki zastępczej.

Grupa Kapitałowa Kęty S.A. jest liderem branży aluminiowej w Polsce. Holding tworzy 18 spółek, prowadzących działalność zarówno w kraju, jak i zagranicą. Rocznie przetwarzają one blisko 55 000 ton surowców aluminiowych. Wśród 2 000 odbiorców Grupy znajdują się międzynarodowe koncerny, duże i średnie przedsiębiorstwa oraz hurtownie reprezentujące niemal wszystkie gałęzie przemysłu m.in. budowlaną, motoryzacyjną, elektromaszynową i spożywczą.

źródło: Aluprof