PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2019-09-23
Festyn na zakończenie wakacji dla pracowników i ich rodzin
31 sierpnia 2019 roku w Nagłowicach, odbył się festyn dla pracowników Effector i Effect Glass. W tym roku w spotkaniu udział wzięło około 860 osób.

EFFECT GLASS S.A.
ul. Hauke Bosaka 2
25-214 Kielce

tel. 41 348 20 70
fax 41 348 20 80
kielce@effectglass.net
www.effectglass.eu

» więcej o firmie

31 sierpnia 2019 roku w Nagłowicach, odbył się festyn dla pracowników Effector i Effect Glass. W tym roku w spotkaniu udział wzięło około 860 osób, a kulminacyjnym momentem był występ Cleo- gwiazdy wieczoru.


Festyn zorganizowano na zakończenie wakacji dla  pracowników firm Effector i Effect Glass wraz z rodzinami. Wzięli w nim udział również wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej z Nagłowic. Tego popołudnia i wieczoru można było skorzystać z wielu atrakcji, przygotowanych specjalnie z myślą o przybyłych uczestnikach. Czekały na nich tory przeszkód, karuzele i ścianki wspinaczkowe, a na osoby o stalowych nerwach m.in. skoki na bungee. Wszyscy zainteresowani mogli również odwiedzić dwór Mikołaja Reja. Animatorzy organizowali różnego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, a szczudlarze rozdawali firmowe balony, robili bańki mydlane oraz prezentowali żonglerskie umiejętności. Podczas biesiady odbywały się konkursy plastyczne, muzyczne oraz sprawnościowe. Wieczorem wystąpiła z koncertem Cleo - gwiazda tego dnia, a na zakończenie zorganizowano wspólną zabawę w rytmie disco.

źródło: Effect Glass