PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2020-10-27
NSG Group wprowadza Pilkington SaniTise™, aby uczynić świat zdrowszym, czystszym i bezpieczniejszym
Pilkington SaniTiseTM to szkło powlekane transparentną powłoką mające na celu stworzenie ...

Pilkington IGP Sp. z o.o.
ul. Wołoska 18
02-675 Warszawa

tel. 22 548 75 01
fax 22 548 75 55
igp@pl.nsg.com
www.pilkington.pl

» więcej o firmie

NSG Group zdaje sobie sprawę, że świat zmienił się i że zdrowie i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu. W odpowiedzi na te wyzwania, NSG Group z radością ogłasza wprowadzenie na rynek szkła Pilkington SaniTiseTM.

Pilkington SaniTiseTM to szkło powlekane transparentną powłoką mające na celu stworzenie zdrowszego, czystszego i bezpieczniejszego świata. Powłoka pirolityczna, naturalnie aktywowana przez wystawienie na działanie promieni UV światła dziennego, zapewnia właściwości antymikrobowe i przeciwko wirusom otoczkowym na powierzchni szkła.

Gdy Pilkington SaniTiseTM jest wystawiony na działanie naturalnego promieniowania UV, jego działanie antymikrobowe jest znacznie zwiększone w porównaniu ze szkłem niepowlekanym.

Zweryfikowane na podstawie badań przeprowadzonych przez niezależne strony trzecie, szkło Pilkington SaniTiseTM zapewni dodatkowe zabezpieczenie dla wszelkich wspólnych/często dotykanych powierzchni, które mają dostęp do naturalnego promieniowania UV, takich jak:

  • Fasady budynków - jako wewnętrzna powierzchnia szyby zespolonej w dowolnym systemie ścian zewnętrznych w zastosowaniach takich jak szkoły, szpitale, restauracje lub hotele.
  • Transport publiczny, taki jak autobusy i pociągi.
  • Zewnętrzne przestrzenie wspólne, takie jak wiaty przystankowe i ogrody zoologiczne.

Pilkington SaniTiseTM jest dostępny na bieżąco w kilku kolorach i grubościach. Powłoka pirolityczna on-line jest trwała i utrzymuje się przez cały okres użytkowania szkła. Szkło może być hartowane, laminowane, gięte lub zespalane przy użyciu standardowych technik. Pilkington SaniTiseTM jest również kompatybilny z komercyjnymi środkami czyszczącymi i jest bardzo odporny na korozję, uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Wraz z wprowadzeniem Pilkington SaniTiseTM, NSG Group zobowiązała się do stworzenia zdrowszego, czystszego i bezpieczniejszego świata.

źródło: Pilkington