PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-05-21
Postaw na energooszczędne budownictwo od Saint-Gobain i wygraj samochód Volkswagen Golf
Co zrobić, aby nasz dom był energooszczędny, bezpieczny, ekologiczny i estetyczny?

Saint-Gobain Building Glass Polska
ul. Szklanych Domów 1
42-530 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 40 00
fax 32 295 41 08
www.saint-gobain-glass.com

» więcej o firmie

Co zrobić, aby nasz dom był energooszczędny, bezpieczny, ekologiczny i estetyczny - jednym słowem komfortowy? Odpowiedź jest prosta: należy postawić na właściwy projekt architektoniczny oraz innowacyjne produkty. Z pewnością takim rozwiązaniem jest dom w technologii Multi-Comfort oraz rozwiązania firmy Saint-Gobain, dedykowane budownictwu jednorodzinnemu.

Teraz przy zakupie takiego projektu oraz produktów z oferty Grupy Saint-Gobain objętych promocją w loterii konsumenckiej „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM" możemy wygrać atrakcyjne nagrody, w tym nowoczesne auto. 

Konkurs już ruszył i potrwa do 30 listopada 2016 roku. Wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Główną wygraną jest samochód Volkswagen Golf.

Dlaczego Saint-Gobain Multi-Comfort?

Saint-Gobain, dzięki kompleksowemu podejściu do zagadnienia budownictwa energooszczędnego, opracował standard Multi-Comfort. To całościowe rozwiązanie, które opiera się na siedmiu zasadach: komforcie ekonomicznym, termicznym, akustycznym, dobrej jakości powietrza, bezpieczeństwa, estetyki, a także komforcie ekologicznym urzeczywistnia ideę wielowymiarowego komfortu życia. Dzięki całościowemu podejściu, normy przyjęte w ramach programu Saint-Gobain Multi-Comfort spełniają wymagania programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie na budowę domu jednorodzinnego o wysokim standardzie energetycznym. Dlatego wszyscy inwestorzy, którzy wybiorą rozwiązanie Saint-Gobain Multi-Comfort mogą ubiegać się dodatkowo o dotację z NFOŚiGW w wysokości 20 lub 50 tys. zł.

Udział w loterii

Aby wziąć udział w loterii należy spełnić trzy proste warunki. Pierwszym z nich  jest zakup projektu domu w technologii Saint-Gobain Multi-Comfort, oferowanego przez autoryzowane biura architektoniczne projektów. Lista wszystkich współpracujących pracowni dostępna jest na stronie http://www.multi-comfort.pl/pl/c,41,projekty.html.

Kolejnym warunkiem jest zakup i zastosowanie produktów oraz systemów Grupy Saint-Gobain, które objęte są regulaminem konkursu. Ich pełny wykaz znajduje się na stronie: http://www.multi-comfort.pl/pl/c,58,materialy.html. Wreszcie, należy zarejestrować się na stronie www.multi-comfort.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzić zakup produktów na założonym w ten sposób koncie. Wartość zakupionych produktów musi wynosić minimum 25 tys. zł. netto. Jeżeli zakupimy materiały za kwotę będącą wielokrotnością kwoty 25 tys. zł. netto - wówczas otrzymujemy kolejny los, który weźmie udział w losowaniu (przykładowo: za zakupy o wartości 55 tys. zł. otrzymamy 2 losy, za zakupy o wartości 76 tys. zł. 3 losy, itd.)

Nagrody

Nagrodą główną w loterii jest zakup samochodu marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto za kwotę 1 zł brutto zamiast za kwotę 70 000 zł brutto. Dodatkowo Saint-Gobain ufundowało 20 kuponów rabatowe na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł. za kwotę 1 zł zamiast za kwotę 1,5 tys. zł. brutto. Losowanie odbędzie się 30 listopada 2016 roku.

Regulamin loterii „SAINT-GOBAIN MULTI-COMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM" dostępny jest na stronie http://www.multi-comfort.pl/pl/c,55,regulamin-loterii.html.źródło: Saint-Gobain