PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-09-16
Effect Glass na X Konwencie Stolarki w Zegrzu
Jednym z prelegentów konwentu był Marcin Grzelak, dyrektor ds. eksportu w Effect Glass, który przedstawił gamę produktów spółki jako ofertę ...

EFFECT GLASS S.A.
ul. Hauke Bosaka 2
25-214 Kielce

tel. 41 348 20 70
fax 41 348 20 80
kielce@effectglass.net
www.effectglass.eu

» więcej o firmie

W końcu sierpnia zakończył się w Zegrzu pod Warszawą X Konwent Stolarki. Tym razem tematyka dwudniowego wydarzenia została podporządkowana zagadnieniom eksportu polskiej stolarki otworowej na rynki europejskie, ze szczególnym uwzględnieniem Belgii i Holandii. 

Strategia eksportu i związany z nią plan ekspansji eksportowej określają etapy postępowania podczas rozwijania działalności eksportowej. Dobry plan eksportu powstaje długo. Jest on wielokrotnie weryfikowany w wyniku nowych spostrzeżeń i zdobytych doświadczeń. Zasadnicze elementy planu eksportu to badanie rynku, plan marketingowy, wyboru strategii penetracji rynku i dostarczania produktów, a także plan dziennych zadań niezbędnych do zrealizowania projektu.


Jednym z prelegentów konwentu był Marcin Grzelak, dyrektor ds. eksportu w Effect Glass, który przedstawił gamę produktów spółki jako ofertę odpowiadającą na potrzeby poszczególnych rynków zagranicznych. Podczas spotkania zorganizowano także debatę, która miała prawdziwie międzynarodową obsadę. Gościem specjalnym wydarzenia był Chris Cauwenbergh z Belgii oraz Barbara Ahlers - Prezes Zarządu firmy Roto-Frank. Zgodnie z tradycją spotkań, organizowanych przez Stolarkę VIP i GEC Consulting duże zainteresowanie zebranych wzbudziła prezentacja ciepłego montażu oraz dynamiczny pokaz podnoszenia ciężkich okien i przeszkleń. Partnerem całego przedsięwzięcia były wiodące firmy należące do branży stolarki, m. in. marka Effector.
EFFECT GLASS S.A.
to producent wysokiej jakości szyb zespolonych oraz szkła hartowanego, dysponujący jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce. Spółka oferuje także różne rodzaje szkła z powłoką antyrefleksyjną.  Firma posiada zakłady produkcyjne w Kielcach i miejscowości Wędkowy.

EFFECT Glass  to od września 2012r. jeden ze sponsorów  klubu EFFECTOR KIELCE,  grającego w siatkarskiej ekstraklasie - PlusLidze. 

źródło: Effect Glass