PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2015-11-05
Architekci złapali za stery!
W ramach tegorocznych Regat Architektów 2015 na Mazurach spotkało się 70 architektów z kilkunastu pracowni z całej Polski.

Saint-Gobain Building Glass Polska
ul. Szklanych Domów 1
42-530 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 40 00
fax 32 295 41 08
www.saint-gobain-glass.com

» więcej o firmie

W ramach tegorocznych Regat Architektów 2015 na Mazurach spotkało się 70 architektów z kilkunastu pracowni z całej Polski. Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się m.in. przedstawiciele firmy Saint-Gobain Polska. Zawody po raz kolejny były niezwykłą okazją do integracji w środowisku architektów, zdrowej rywalizacji oraz świetnej zabawy.

Już po raz drugi architekci z całej Polski spotkali się na Regatach Architektów organizowanych przez Carpe Diem Art. W dniach 09-11 października 2015 roku architekci mieli okazję nie tylko pożeglować, ale także poznać się, porozmawiać o trendach oraz nawiązać wartościowe kontakty z partnerami Regat. A wszystko to w klimacie mazurskich jezior.Sportowe emocje

W ramach spotkania na Jeziorze Mikołajskim rozegrano Regaty o Puchar Architektów oraz Regaty o Puchar Niezłomnych. W pierwszy dzień na starcie stawiło się 14 jachtów Maxus 33:13 klasyfikowanych w regatach oraz 1 jacht Partnerów Regat, na którym znaleźli się przedstawiciele firm: Aliplast, Ceramika Paradyż, Saint-Gobain oraz Centor. Rozegrane zostały cztery biegi krótkodystansowe. Wydarzeniu towarzyszyły prawdziwie sportowe emocje oraz nieprzewidziane wypadki. Jeden z jachtów doznał usterki steru, która okazała się na tyle poważne, że załoga nie mogłaby ukończyć wszystkich biegów. Na szczęście z pomocą przybyła załoga Partnerów Regat, która odznaczając się honorową postawą oddała do dyspozycji swój jacht. W wyniku wsparcia architekci mogli powrócić na trasę regat i ukończyć ostatni bieg.


źródło: Saint-Gobain