PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-03-22
Pstryknij i wyceń koszt materiałów jak profesjonalista
Cyfrowe narzędzie pomiarowe STANLEY® Measure Pro zamienia zwykłego smartfona w sprawny dalmierz.

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie

Cyfrowe narzędzie pomiarowe STANLEY® Measure Pro zamienia zwykłego smartfona w sprawny dalmierz. Umożliwia wykonywanie szybkich kosztorysów podczas remontów, czy malowania, zwłaszcza przy pomiarach elewacji budynków w odległości aż do 137 m. Urządzenie jest kompatybilne z większością smartfonów z systemami android i iOS.

Wyliczenie potrzebnej ilości materiałów budowlanych oraz kosztów robociznypotrafi przyprawić o ból głowy. Zwłaszcza,gdy czas goni, a szef lub klient potrzebuje szybkiej wyceny. Nowe urządzenie STANLEY® pozwala zmierzyć wysokość, szerokość i powierzchnię zaznaczonego obszaru oraz od razu wyliczyć ilość potrzebnych materiałów. To dobre rozwiązanie zwłaszcza dla malarzy, tynkarzy, dekoratorów i projektantów reklam zewnętrznych, którym pomoże w ustalaniu powierzchni, podczas gdy budowlańcom zaoferuje funkcję obliczania wymiarów ścian, drzwi czy całych fasad okiennych.

STANLEY® Smart Measure Pro to innowacyjne narzędzie wzbogacające smartfon o funkcje dalmierza. Specjalna nakładka zaczepiana o obudowę telefonu pozwala na szybki pomiar odległości. Aby zacząć z niej korzystać należy pobrać aplikację STANLEY® Measure Pro oraz włączyć bluetooth. Po jej uruchomieniu pokaże się tryb aparatu z celownikiem na środku i dodatkowymi funkcjami, które pozwalają zaznaczyć wysokość, szerokość lub pole powierzchni. Wystarczy skierować obiektyw na interesujący nas obiekt, zrobić zdjęcie i dokonać pomiarów w dogodnym czasie. Aplikacja pozwala także na przeglądanie, zapamiętywanie i przesyłanie zdjęć na komputer lub tablet w formacie JPG i PDF.


Aplikacja STANLEY® Smart Measure Pro są kompatybilne z tabletami, iPhonami (w wersji 4 lub wyższej) oraz smartfonami z systemami android oraz iOS. Jest dostępna do pobrania za darmo z Apple Store i Play Store.

Nakładka STANLEY® Smart Measure Pro (STHT1-77366) z zasilającym kablem USB jest dostępna w renomowanych marketach budowlanych w cenie 550 zł netto.
Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

źródło: Stanley