PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2023-02-23
Czas na 7. Szczyt Fasadowy NEXT by WIOCNA
NEXT to wyjątkowy projekt branżowy zainicjowany przez firmę WICONA w celu wspierania innowacji w sektorze aluminiowych systemów ...

Hydro Building Systems Poland Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 211/217
92-620 Łódź

tel. 42 683 63 73
wicona.pl@hydro.com
www.wicona.com/pl/

» więcej o firmie

„Prawda jest taka..." to hasło przewodnie 7. Międzynarodowego Szczytu Fasadowego w ramach projektu „NEXT by WICONA", który odbędzie się 7 marca we Frankfurcie. W czasie tego nieszablonowego spotkania eksperci planowania i architektury będą opowiadać i dyskutować na temat błędów, które przytrafiały się w ich pracy i odpowiadać na pytanie jak błędów unikać.

NEXT to wyjątkowy projekt branżowy zainicjowany przez firmę WICONA w celu wspierania innowacji w sektorze aluminiowych systemów architektonicznych. Miejsce, w którym wiodący eksperci i partnerzy branży dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby kształtować obecne i przyszłe trendy, wykraczając poza nie. Już 7 marca 2023 odbędzie się kolejna sesja z udziałem ekspertów z całego świata.

Popełniaj błędy, ale ucz się na błędach. Tak w skrócie można przybliżyć temat wystąpień i dyskusji kolejnego spotkania ekspertów branży. Dlaczego to takie ważne? Architektura to dziedzina, która wymaga perfekcyjnego planowania, aż do najmniejszego szczegółu. W całym procesie projektowania, a następnie realizacji procesu budowlanego biorą udział kolejni uczestnicy, a błędy które mogą wystąpić w trakcie powodują wstrzymanie inwestycji, lub konieczność zastosowania „planu B".

To często pomijane zagadnienie stało się przewodnim tematem wydarzenia organizowanego przez NEXT Studio. O swoich doświadczeniach, pomyłkach w codziennym planowaniu i procesie budowlanym, otwarcie, szczerze i zabawnie opowiadać będą znani eksperci. Wyjaśnią również, jakie wnioski wyciągnęli z tych doświadczeń i jak je zastosować w przyszłych projektach.

Uczestnicy mogą oczekiwać unikalnych i praktycznych spostrzeżeń od wiodących umysłów:

  • Damian Rogan (dyrektor ds. inżynierii elewacyjnej / np. Eckersley O'Callaghan, Londyn)
  • Thomas Auer (Dyrektor Zarządzający / Transsolar KlimaEngineering, Monachium)
  • Prof. Dr.-Ing. Holger Techen (Inżynieria budowlana i projektowanie / Frankfurt UAS)
  • Em. Prof. ir. Rob Nijsse (Wydział Architektury i Środowiska Wybudowanego / TU Delft)
  • Erwin Ten Brincke (Associate Partner / ABT Consulting engineers, Delft)

Wydarzenie ma charakter hybrydowy, można w nim wziąć udział zarówno w formie stacjonarnej jak i online. Link do rejestracji: https://next-studio.de/event/7-international-next-facade-session