PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2014-06-30
ROCKWOOL ze statuetką Budowlana Marka Roku 2014
Budowlana Marka Roku to jedno z najważniejszych wyróżnień branżowych w Polsce. W tym roku nagrody wręczono już po raz dziesiąty.

ROCKWOOL POLSKA Sp. z o.o.
ul. Kwiatowa 14
66-131 Cigacice

tel. 68 385 02 50
fax 68 385 02 34
rockwool@rockwool.pl
www.rockwool.pl

» więcej o firmie

ROCKWOOL umacnia swoją pozycję lidera na krajowym rynku budowlanym. Wysoka jakość produktów firmy została doceniona już po raz dziewiąty podczas czerwcowej gali wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2014.

Budowlana Marka Roku to jedno z najważniejszych wyróżnień branżowych w Polsce. W tym roku nagrody wręczono już po raz dziesiąty. Na uroczystej gali w hotelu LORD w Warszawie ROCKWOOL otrzymał dwie prestiżowe nagrody - tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii „Materiały izolacyjne - wełna mineralna" oraz wyróżnienie w kategorii „Kompleksowe systemy ociepleń". Ranking producentów, jak co roku, opracowano na podstawie opinii wykonawców.


- Przez ostatnie 10 lat Budowlana Marka Roku zyskała uznanie reprezentantów polskiej branży, ponieważ wyraża opinie wykonawców, a więc osób mających do czynienia z ocenianymi materiałami na co dzień. Po raz kolejny zdobyte nagrody i wyróżnienia potwierdzają, jakim uznaniem cieszą się nasze produkty. To również znak, ze wprowadzony zaledwie dwa lata temu kompleksowy system ociepleń ECOROCK FF już zdobył uznanie wykonawców. - komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Pozycję lidera branży ROCKWOOL Polska zawdzięcza nie tylko materiałom o wysokiej, potwierdzonej nagrodami jakości. Na konkurencyjność firmy składa się również szeroko zakrojona aktywność edukacyjna. Jej adresatami są m.in. fachowi wykonawcy, którzy mogą odwiedzać Mobilne Centrum Szkoleniowe MEGA RoadShow oraz czerpać korzyści merytoryczne i marketingowe z uczestnictwa w Klubie SuperWykonawcy. - Odpowiednia termoizolacja to ograniczenie strat ciepła i długoletnie oszczędności na kosztach ogrzewania. W przypadku skalnej wełny mineralnej dochodzą do tego także inne zalety. Jest ona niepalna, wyciszająca i trwała. O kompleksowych korzyściach dla inwestora warto więc mówić głośno - dodaje Łukasz Glapa.


Podobnie jak w poprzednich edycjach, klasyfikację Budowlanej Marki Roku oparto o niezależne badania przeprowadzone na reprezentatywnej próbie pracowników ok. 2000 firm wykonawczych.

źródło: RockWool