PRZEŚLIJ NEWS DODAJ FIRMĘ DO BAZY OFERTY PRACY WYDARZENIA TARGOWE
2016-05-20
Ukosówka ze stanowiskiem bojowym
Nowa pilarka ukosowa STANLEY FATMAX® FME721 to solidne wsparcie w walce z trudnym materiałem.

Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
ul. Postępu 21D
02-676 Warszawa

tel. 22 464 27 00
fax 22 464 27 01
reception.warsaw@sbdinc.com
www.stanleyworks.pl

» więcej o firmie

Nowa pilarka ukosowa STANLEY FATMAX® FME721 to solidne wsparcie w walce z trudnym materiałem. Łączy skuteczne cięcie w zakresie od 45 do 90 stopni z precyzją i prędkością 5500 obr./min. Doskonałym podłożem dla jej pracy jest specjalnie skonstruowane stanowisko FME790 do pilarek ukosowych stabilizujące pracę w najcięższych warunkach, pod obciążeniem nawet 185 kg.

Cięcia ukosowe i poprzeczne wymagają dużej dokładności. Wykończenie drewnianej elewacji, cięcie paneli, czy cokołów przypodłogowych wymagają zastosowania dokładnie działających urządzeń ciężkiego kalibru. Doskonale wiedzą o tym parkieciarze, czy stolarze, używający do pracy popularnych ukosówek.

Pilarka ukosowa STANLEY FATMAX® FME721 z silnikiem o mocy 1500 W, napędzającym 216 mm tarczę, poradzi sobie w boju z najtwardszymi materiałami. Tarcza pilarska z 40 zębami z węglików spiekanych, pracująca z prędkością 5500 obr./min umożliwia równe i dokładne cięcie dodatkowo wyświetlane przez znacznik laserowy. FME721 daje możliwość ustawienia kąta cięcia z dużą dokładnością, dzięki indeksowanym pozycjom kątów ukosowych. Możliwość jej blokowania dla serii powtarzalnych cięć w zakresie od 45 do 90 stopni (z maksymalną głębokością 70 mm) doskonale poprawi jakość pracy. Stabilność poprawia solidna podstawa dla ciętego materiału, a miękka rękojeść znajdująca się w pozycji horyzontalnej zwiększa wygodę pracy. Niewielka waga, 16,5 kg, pozwala błyskawiczne przemieszczać się z urządzeniem. W komplecie znajduje się tarcza tnącą z 40 zębami z węglików spiekanych 216 mm x 30 mm STANLEY®, worek na pył, zintegrowane przedłużenie stołu i zacisk do mocowania elementów.


Stanowisko robocze do pilarek ukosowych STANLEY FATMAX® FME790 umożliwia stabilną i komfortową pracę w ciężkich warunkach. Posiada niską wagę (13,4 kg) do łatwego transportu, a jednocześnie solidną konstrukcję, która wytrzyma obciążenie do 185 kg. Jego dobrze dobrana wysokość (83,4 cm) oraz szerokość regulowana w zakresie 112 - 206 cm pozwalają na wygodną i bezpieczną walkę z kolejnymi partiami materiału, a regulowane boczne rolki, znacznie poprawiają szybkość pracy przy cięciu dłuższych materiałów. Rozłożenie lub złożenie stanowiska zajmuje kilka sekund, a transport odbywa się szybko dzięki zintegrowanym uchwytom.

Pilarka ukosowa STANLEY FATMAX® FME721 dostępna w cenie 1046 zł netto, a stanowisko do pilarek ukosowych STANLEY FATMAX® FME790 w cenie 485 zł netto w renomowanych marketach budowlanych.Informacje o firmie Stanley Black & Decker

Firma Stanley Black & Decker powstała w 2010 roku w wyniku połączenia dwóch wiodących firm z branży narzędziowej i elektronarzędziowej - Stanley Works i Black & Decker.

Stanley (The Stanley Works, Inc.) to światowy lider technologiczny w dziedzinie produkcji narzędzi ręcznych. Firma powstała ponad 170 lat temu (1843 r.) w Stanach Zjednoczonych. Od około 1920 roku marka STANLEY jest znana na wszystkich kontynentach i należy dziś do najbardziej popularnych znaków firmowych świata. Od ponad 36 lat The Stanley Works jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku.

W wyniku ciągłego rozszerzania i różnicowania asortymentu, The Stanley Works posiada w swojej ofercie już kilkadziesiąt tysięcy produktów. W 2006 r. pozycja rynkowa Stanley'a na świecie została dodatkowo wzmocniona przez przejęcie firmy Facom - dostawcę wysokiej jakości narzędzi dla przemysłu.

Black & Decker jest największym na świecie producentem elektronarzędzi i akcesoriów. Firma powstała w 1910 roku w Baltimore w Stanach Zjednoczonych. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle. W niemal połowie ze 100 krajów, w których rozprowadzane są produkty Black & Decker mają one czołowy udział w swojej kategorii na rynku. Produkty firmy Black & Decker oferowane są pod markami: Black & Decker, DeWalt, Porter-Cable, Emhart Teknologies, Kwikset, Baldwin i Price Pfister.

źródło: Stanley